اسانس های گیاهی P&G به یک سیاره سالم متعهد می شوند

Herbal Essences به عنوان بخشی از برنامه جدید خود “تجدید جنگل” ، برای کاشت درخت و اهدای نیمکت پارک با The Nature Conservancy (TNC) و TerraCycle همکاری می کند.

به منظور حمایت از برنامه TNC’s Plant a Billion Trees، Herbal Essences برای خرید هر دو مورد انتخاب شده زیست ، یک درخت در ایالات متحده کاشت: شامپو تجدید شده و / یا محصولات نرم کننده از Walmart یا Walmart.com در طول ماه آوریل (با حداقل حداقل 34،482 درخت ، و تا 58،000 درخت).

همچنین ، Herbal Essences بیست نیمکت ساخته شده توسط TerraCycle از بسته بندی مراقبت از موی بازیافت شده که از طریق برنامه بازیافت گیاهان اسانس جمع آوری شده است ، به سه محافظت از طبیعت TNC اهدا می کند تا مردم را به خارج از خانه و قدردانی از طبیعت تشویق کند.

“جنگل ها برای زندگی سالم و یک سیاره سالم ضروری هستند. آنها هوای ما را پاکسازی می کنند ، آب ما را تصفیه می کنند ، سیاره ما را خنک می کنند و سایه و سرپناه ایجاد می کنند ، به این معنی که حفاظت و ترمیم آنها یکی از راه حل های اصلی برای مقابله با تغییرات آب و هوا و حفظ تنوع زیستی در طبیعت است. ” آمریکای شمالی. “ما از اینکه در این برنامه با Herbal Essences و TerraCycle همکاری می کنیم بسیار هیجان زده هستیم و با همکاری یکدیگر جهانی را ایجاد می کنیم که مردم و طبیعت بتوانند در آن رشد کنند.”

ریچل زیپریان ، دانشمند ارشد Herbal Essences ، افزود: “گیاهان اسانس همیشه یک مارک تجاری با عشق و علاقه عمیق به طبیعت بوده است.” “مأموریت این برنامه با تعهد پایدار ما برای مشارکت در سازمان هایی که برای کمک به حفاظت از گیاهان و بازسازی اکوسیستم های طبیعی اقدام می کنند سازگار است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>