ارز رمزنگاری شده برای خرید محصولات آرایشی – HAPPI

مارک مگنتی مغناطیسی با رشد سریع Glamnetic ارز رمزنگاری شده را به صورت بیت کوین ، اتریوم ، Dogecoin و سایر ارزهای رمزپایه پیشرو در یک همکاری جدید با BitPay می پذیرد. به گفته آن ، Glamnetic تمام فروش ارزهای رمزنگاری شده را در ترازنامه خود حفظ خواهد کرد تا اینکه به دلار آمریکا تبدیل کند.

گلامنتیک معتقد است که این اقدام باعث شده است که این یکی از اولین مارک های زیبایی زنان باشد که ارزهای رمزپایه را قبول می کند ، بخشی که در طول تاریخ تحت سلطه مردان بوده است.

آن مک مک فران ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Glamnetic گفت: “ما از اعلام همکاری جدید خود با BitPay بسیار هیجان زده هستیم.”

مکفران ، که در فهرست Forbes 30 Under 30 قرار گرفت ، خاطرنشان کرد که در حالی که Glamnetic با استفاده از محصولات آسان برای استفاده ، تحول در فضای زیبایی را افزایش داد ، “ما به همان اندازه افتخار می کنیم که با استفاده از ابزاری که برای تحصیل در مورد ارز رمزنگاری شده و استفاده راحت از ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت به آنها نیاز دارند. من می خواهم به ویژه زنان را تشویق کنم که درگیر انقلاب ارزهای رمزنگاری شده باشند و با مشارکت BitPay ما همه می توانیم آینده را با هم یاد بگیریم ، رشد کنیم و از آن استقبال کنیم. ”

“زنان بیشتر و بیشتر در سراسر جهان وارد رمزنگاری می شوند ، بنابراین دیدن Glamnetic درک این مسئله و قبول پرداخت های رمزنگاری بسیار جالب است. Crypto یک صنعت 2 تریلیون دلاری است که هدف اصلی آن ایجاد یک سیستم مالی باز و فراگیر است. آن و تیم Glamnetic نوآوران واقعی هستند و مشتریان جدید زیادی را در سراسر جهان به خود اختصاص خواهند داد. ”

Lush همچنین یک بازرگان BitPay است و از سال 2017 پرداخت رمز ارز را می پذیرد. شرکت مراقبت از مو R + Co همچنین ارز رمزنگاری شده را قبول می کند همانند Wake Skincare در انگلیس.

Lolli – یک سایت پاداش بیت کوین که به کاربران امکان می دهد هنگام خرید از شرکای خود بیت کوین کسب کنند – دارای لیست گسترده ای از تجار بهداشتی و آرایشی مانند لوازم آرایشی EM ، Ulta ، Sephora ، Gillette و دیگران است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>