ارائه دهنده پوستی از بدن و بدن برای عرضه محصولات مراقبت از پوست خود

Ever / Body ، شرکتی که خود را “ارائه دهنده پوست آرایشی و بهداشتی از خدمات شخصی و مجهز به فناوری” می نامد ، 38 میلیون دلار در بودجه سری B جمع آوری کرده است که شامل سهام و بدهی است.

بودجه جدید با راه اندازی برنامه ریزی شده چندین مکان آجر و ملات ، از استراتژی کانال Ever / Body omni ، از جمله گسترش بازار پشتیبانی خواهد کرد.

علاوه بر این ، این شرکت می گوید که یک سری از محصولات پوستی با مارک تجاری ، با هدف رفع نگرانی های اساسی مانند آکنه ، هایپرپیگمنتیشن ، کاهش چین و چروک ، روزاسه و رشد مو را به بازار عرضه خواهد کرد.

Ever / Body در حال حاضر درمان های حرفه ای مانند پرکننده های بوتاکس ، Hydrafacial و Morpheus8 RF Microneedling و غیره را ارائه می دهد. از طریق وب سایت خود محصولات SkinCeuticals و Supergoop را می فروشد.

بودجه سری B توسط Tiger Global Management ، سرمایه گذار موجود در این شرکت هدایت شد. سرمایه گذاران اضافی شامل Addition ، Fifth Wall ، MetaProp و Gaingels و سرمایه گذاران موجود شامل Declaration Partners ، ACME Capital و Redesign Health هستند.

این آخرین دور از بودجه ، کل سرمایه جمع آوری شده شرکت تا به امروز به 52 میلیون دلار می رسد.

Ever / Body در سپتامبر 2019 راه اندازی شد ، تجربه مصرف کننده با فناوری پیشرفته ، منوی درمان شده و رویکرد متناسب با اهداف طولانی مدت مراقبت از پوست هر بیمار را ارائه می دهد. این درمان ها توسط دکتر ارشد پزشکی دکتر جارد جاگدئو نظارت می شود و توسط تیمی از متخصصان پزشکی متخصص انجام می شود. این شرکت ادعا می کند که دو مکان در شهر نیویورک رشد سریع ، با احتباس شدید بیمار و افزایش هزینه های سه ماهه بیمار ، با وجود محدودیت های همه گیر ، تجربه کرده است.

کوین کامپوس ، شریک در دیوار پنجم ، گفت: “Ever / Body در مصرف مصرف مراقبت های بهداشتی ، یکی از مهمترین روندهای خرده فروشی امروز پیشرو است.” “صنعت پوست آرایشی برای نوآوری رسیده است و ما معتقدیم مدل Ever / Body که تخصص پزشکی عمیق را با فناوری ، مهمان نوازی و شفافیت ترکیب می کند ، تجربه مشتری برتر و در دسترس تری را ارائه می دهد.”

ایمی شکر ، مدیر عامل شرکت Ever / Body ، گفت: “صنعت زیبایی شناسی رشد فزاینده ای را تجربه می کند و این نشان می دهد که پتانسیل عظیمی در بازاری وجود دارد که انتظار می رود با سالانه 9.8٪ با سالانه افزایش یابد.” “Ever / Body آمادگی دارد با ارائه مراقبت های شخصی کاملاً فراتر از استاندارد صنعت ، که توسط فناوری انحصاری ، برنامه های آموزشی و تجربه مشتری بسیار سفارشی ما امکان پذیر است ، این رشد را رهبری کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>