اجلاس مجازی PCPC Plans 2021 برای 11 تا 13 مه

این رویداد ترکیبی از نشست سالانه با کنفرانس قانونی و نظارتی است.

ملیسا مایسل ، دستیار ویرایشگر02.08.21

برنامه ریزی برای اجلاس مجازی شورای محصولات مراقبت شخصی (PCPC) در حال انجام است که در تاریخ 11 تا 13 مه برگزار می شود. به گفته برگزارکنندگان این رویداد ، این جلسه بهترین ویژگی ها و عناصر برنامه نویسی نشست سالانه PCPC و کنفرانس حقوقی و قانونی را با هم ترکیب خواهد کرد و شما می توانید از طریق راحتی در منزل و محل کار خود آن را به صورت زنده پخش کنید!

موضوع این نشست استقبال از آینده زیبایی با تمرکز بر زیبایی فراگیر ، زیبایی ضروری و زیبایی پایدار است.

برنامه نویسی برای این رویداد بررسی خواهد کرد که چگونه COVID-19 چشم انداز صنعت زیبایی را تغییر داده و فرصتی را برای کشف روش های جدید تجارت فراهم کرده است پتانسیل تنظیم و قانونگذاری جدید فدرال و ایالت ؛ افزایش علاقه به پایداری تعامل با شرکای رسانه ای ما و تقویت اعتماد به صنعت ؛ و پرداختن به تنوع ، عدالت و شمول ، و معنای آن برای شرکت های زیبایی و مراقبت شخصی. این رویداد همچنین شامل سخنرانی هایی از رهبران صنعت ، میزگردها ، “گزارش واشنگتن” و صفحه تهیه کنندگان خواهد بود.

در هفته های آینده به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ، ثبت نام و فرصت های حمایت مالی باشید. در حال حاضر ، لطفا تقویم های خود را برای این برنامه مهیج علامت گذاری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>