ائتلاف جدید زیست شناسی مصنوعی در آمریکا تشکیل شد

Genomatica و دو شرکت همکار بیولوژی مصنوعی از راه اندازی ائتلاف زیست شناسی مصنوعی (SynBio) خبر داده اند که سرمایه گذاری و حمایت از صنعت بیولوژیک مصنوعی آمریکا را ارتقا می دهد.

ائتلاف SynBio با همکاری با دولت فدرال ایالات متحده با هدف حمایت از توسعه و رشد صنعت پیشرفته تولید بیو در جهان در ایالات متحده ، کمک به فن آوری هایی که دسترسی به دارو را بهبود می بخشد ، شیوه های کشاورزی پایدار و مولد تر ایجاد می کند ، کمک به تغییر تولیدات صنعتی ، و باز کردن نسل بعدی محصولات در صنایع مختلف.

کریستف شیلینگ ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Genomatica گفت: “نقاط قوت آمریکا در نوآوری در تولید همزمان و رشد محصولات می تواند دوره جدیدی از رشد و رونق صنعتی را تقویت کند ، در حالی که باعث می شود محصولاتی که ما هر روز استفاده می کنیم ، بهتر و پایدارتر شوند.” “تولید Synbio از مواد پرکاربرد می تواند بسیاری از صنایع را که به خارج از کشور منتقل شده اند بازگرداند. این ائتلاف گامی بزرگ در جهت ایجاد حمایت گسترده از سیاست های مورد نیاز برای ایجاد این فرصت است.”

پیوستن به Genomatica Antheia از منلو پارک ، کالیفرنیا و Ginkgo Bioworks از بوستون ، MA است.

ایجاد زیرساخت ملی زیست شناسی و پایگاه تولید مصنوعی ، موقعیت ایالات متحده را به عنوان یک رهبر جهانی در فناوری و نوآوری تقویت می کند ، به رشد یک زنجیره تأمین داخلی مقاوم و مقاوم ، حمایت از توسعه نیروی کار نسل بعدی و تقویت نسل بعدی ، تولید پایدار کمک می کند. ، طبق SynBio.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>