آیا کاشت مو برای خانم ها امکان پذیر است؟

امروزه ، کاندیداهای کاشت مو فقط مردان نیستند بهترین روش کاشت مو برای زنان و از آنجا که مو یکی از مهمترین عناصر زیبایی به ویژه برای خانم ها است. بسیاری از زنانی که از ریزش مو یا طاسی در مناطق خاصی از سر رنج می برند ، به دنبال کاشت مو و رشد مو و زیبایی طبیعی هستند. با این حال ، این واقعیت که پیوند مو در زنان به دلایلی مانند فیزیولوژی غیر از مردان با محدودیت های خاصی همراه است ، نباید فراموش شود. یکی از آنها محدودیت در محل برداشتن فولیکول های مو است. محدودیت در زنان در مقایسه با مردانی است که می توانند پیوند مو را از قفسه سینه و چانه بردارند و معمولاً برداشتن آن از مناطق دیگر دائمی نیست.

بنابراین ، بهتر است قبل از هرگونه روش کاشت مو ، اطلاعات جامعی بهترین روش کاشت مو برای زنان در مورد کاشت مو برای خانم ها کسب کنید.

دلایل کاشت مو در زنان و بهترین گزینه
به دلایل مختلف ممکن است زنان به کاشت مو نیاز داشته باشند. اما باید در نظر داشت که در زنان طاسی یا طاسی معمولاً در جلوی سر ایجاد می شود. از طرف دیگر ، زنان فولیکول مو را محدود کرده اند و نمی توان پیوند مو را از پشت یا پهلو برداشت. به همین دلیل ، در وهله اول ، باید واقع بین باشید و احتمال بهترین روش کاشت مو برای زنان را در نظر بگیرید. با این حال ، بهترین کاندیداها برای کاشت مو در زنان افرادی هستند که به دلایل زیر دچار ریزش مو شده اند:

مدل ریزش مو در آقایان: ریزش مو در جلو و پیشانی باعث کاهش زنانگی صورت می شود و در این نوع ریزش مو کاشت مو به خانم ها توصیه می شود.
ریزش مو به دلیل فولیکول های مو: بعضی اوقات خانم ها به دلیل استفاده از مدل موهایی مانند دم اسبی موهایشان را خیلی طولانی می کشند. این منجر به تضعیف تدریجی فولیکول های مو می شود که منجر به طاسی می شود.
ریزش مو به دلیل جراحی پلاستیک: بسیاری از جراحی های لیفت صورت می توانند باعث ریزش مو در قسمت جلوی سر شوند. به همین دلیل ، بازگشت موهای از دست رفته فقط از طریق کاشت مو اتفاق می افتد.
ریزش مو به دلیل زخم: گاهی به دلیل حوادثی مانند سوختگی و سوختگی با آتش یا مواد شیمیایی ، زخم های شدیدی در پوست سر ایجاد می شود که ریشه مو را از بین می برد و تنها راه پر کردن مو در این مناطق کاشت مو است.
خط رشد بالاتر از حد معمول: به دلیل عوامل وراثتی برخی از خانم ها خط رشد موی آنها بالاتر از حد طبیعی است. به همین دلیل ، کاشت مو در این حالت برای ایجاد تعادل توصیه می شود.
تریکوتیلومانیا: تریکوتیلومانیا یا اختلال وسواس فکری عملی یکی از دلایل اصلی ریزش مو است. در این اختلال ، فرد به طور ناخودآگاه مقدار قابل توجهی مو از دست می دهد که می تواند بهترین روش کاشت مو برای زنان صدمات جبران ناپذیری وارد کند. به همین دلیل توصیه می شود ابتدا به روانپزشک مراجعه کنید و پس از درمان این اختلال ، از روش های مختلف کاشت مو برای جبران موهای از دست رفته استفاده شود.
روش های کاشت مو در زنان
روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که هرکدام به دلیل عناصر مختلف مانند پیشرفت در علم و فناوری ، ویژگی های خاص خود را دارند. همچنین روشهایی وجود دارد که می تواند درجات مختلفی برای موفقیت مردان و زنان داشته باشد. به عنوان مثال ، ممکن است روشهایی وجود داشته باشد که برای مردان بهترین باشد اما برای خانمها چندان مفید نباشد. در اینجا معرفی مختصری از هر یک از این روش ها و مزایا و معایب آنها آورده شده است.

کاشت مو FUT
در کاشت مو FUT ابتدا نواری از پشت سر برداشته می شود و پس از آن پیوندهای مو یا پیازهای مو با دقت زیر میکروسکوپ برداشته می شود و در ناحیه مورد نظر کاشته می شود. این روش یکی از قدیمی ترین روش های کاشت مو است که به دلیل کیفیت بالا و هزینه پایین و با توجه به تشخیص پزشک ، همچنان مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از مزایای این نوع کاشت مو این است که باعث تراشیدن بهترین روش کاشت مو برای زنان کل مو و روند یک روزه آن نمی شود. بنابراین ، این روش یکی از موارد عملی است. اما به خاطر داشته باشید که یکی از مضرات این روش ایجاد زخم در منطقه برداشت است.
کاشت مو FIT
دومین روش اصلی کاشت مو کاشت مو FIT است که در آن بجای بریدن روبان ، واحدهای فولیکول مو یکی یکی برداشته می شوند و برای چند ساعت در مواد تقویت کننده قرار می گیرند. این پیوندها سپس در ناحیه طاس کاشته می شوند. یکی از مهمترین مزایای این روش عدم ایجاد زخم های نواری است. این روش مدت زمان زیادی طول می کشد و با این روش موها باید اصلاح شوند. برای کسب اطلاعات کامل در مورد نحوه انجام این روش کاشت مو ، مقاله کاشت مو FIT را در وب سایت کلینیک ساعی بخوانید.
کاشت مو به روش SUT
این روش بر اساس دو روش قبلی است و تنها تفاوت این است بهترین روش کاشت مو برای زنان که واحدهای فولیکول مو برداشته می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>