آیا بنزن در ضد آفتاب وجود دارد؟

بله ، طبق نتایج آزمایش انجام شده توسط Valisure، LLC.

تام برانا ، مدیر تحریریه05.29.21

تجزیه و تحلیل آزمایشگاه مستقل نشان داد که سطح بنزن “تا سه برابر حد مجاز غلظت FDA در ppm 2” در 78 فرمول ضد آفتاب وجود دارد. Valisure LLC در کرم های ضد آفتاب OTC که در سطوح بالاتر از غلظت توصیه شده در ایالات متحده آزمایش شده بود ، بنزن پیدا کرد و خواستار فراخوان محصولات آلوده به علاوه محدودیت بیشتر برای سرطان زا در ضد آفتاب است.

مارک های مشخص شده دارای مقادیر زیادی بنزن شامل Neutrogena ، Sun Bum و CVS Health هستند.

بنزن در هیچ یک از محصولات مراقبت شخصی ما ماده تشکیل دهنده ای نیست و ما در حال بررسی یافته های ارائه شده در این دادخواست هستیم “. جانسون و جانسون ، سازنده Neutrogena ، در بیانیه ای گفت.

این آزمایشگاه تحلیلی می گوید با تجزیه و تحلیل 294 دسته ضد آفتاب از 69 شرکت مختلف ، “تنوع قابل توجهی از یک گروه به دیگر … حتی در یک شرکت واحد” یافت.

با این حال ، هیچ محدودیتی در مورد تماس با بنزن در ضد آفتاب یا محصولات پس از آفتاب وجود ندارد. بنابراین همراه با درخواست فراخوان دسته های آلوده به بنزن ، آزمایشگاه همچنین از FDA می خواهد “محدودیت غلظت” برای محصولات دارویی ، از جمله ضد آفتاب ها و “حد مواجهه روزانه” ایجاد کند.

FDA به این درخواست پاسخ نداده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>