آزلیس پلت فرم آزمایشگاه الکترونیکی را در انگلستان و اندونزی راه اندازی می کند

Azelis ، ارائه دهنده خدمات نوآوری در صنایع توزیع مواد شیمیایی و مواد غذایی ویژه ، با راه اندازی آزمایشگاه الکترونیکی خود برای مشتریان مراقبت شخصی و غذا و بهداشت در انگلستان و مواد غذایی و بهداشت ، در حال مقیاس بندی بستر جهانی آزمایشگاه الکترونیکی خود است. مشتریان در اندونزی. در ماههای آینده ، سرزمینها و بخشهای بیشتری از بازار روی این بستر جهانی قرار می گیرند.

راه اندازی این پلتفرم مطابق با هدف شرکت برای ارائه پیشرو در جهان در زمینه ارائه خدمات و بینش های دیجیتال در صنعت است ، که منجر به جذب مشتری می شود و آزمایشگاه الکترونیکی خود را موتور نوآوری از طریق فرمول سازی می کند. راه اندازی آزمایشگاه الکترونیکی Azelis به دنبال توسعه پورتال جهانی مشتری آن است ، بستری که امکان دسترسی آسان به کاتالوگ محصولات Azelis را در هر زمان و هر مکان فراهم می کند. علاوه بر این ، مشتریان می توانند در هر زمان و هر دستگاه دیجیتال ، نمونه سفارش دهند و سفارش دهند.

راه حل جدید و متصل آزمایشگاه الکترونیکی دسترسی سریع به فرمولاسیون و توصیه های مواد تشکیل دهنده را فراهم می کند ، مطابق با بازخورد کلیدی دریافت شده از مشتریانی که برای اولین بار از آنها استفاده شده است. از طریق آزمایشگاه الکترونیکی Azelis ، مشتریان می توانند نیازهای فرمولاسیون خود را 24/7 ساعت تعریف کرده و به شبکه جهانی کارشناسان فنی Azelis که در بیش از 60 آزمایشگاه در سطح جهان فعال هستند دسترسی پیدا کنند.

“آزلیس آزمایشگاه الکترونیکی نوعی است. این یک تجربه اتصال است که مشتریان را در ایجاد و انطباق فرمول ها پشتیبانی می کند در حالی که دسترسی آسان به یک بسته کامل از خدمات دیجیتال را فراهم می کند. ترکیبی از شبکه گسترده و جهانی ما با 60 آزمایشگاه برنامه و کارشناسان برنامه از یک طرف و اکوسیستم دیجیتالی در حال رشد ما از طرف دیگر به ما امکان می دهد متخصصان خود را با مشتریان خود متصل کنیم و پشتیبانی مورد نیاز آنها را در هر کجا ، هر زمان و هر راه دیگری به آنها ارائه دهیم. آنها ترجیح می دهند ، “اظهار نظر دکتر هانس یواخیم مولر ، مدیرعامل Azelis.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>