آزلیس توزیع را در هند ، اندونزی ، مالزی و تایلند گسترش می دهد

Azelis ، یک ارائه دهنده خدمات نوآوری جهانی در صنایع شیمیایی و مواد غذایی ویژه ، دامنه توزیع خود را با CP Kelco در هند ، اندونزی ، مالزی و تایلند گسترش داده است.

دامنه محصولات CP Kelco افزودنی قابل توجه در سبد سهام Azelis است و توافق نامه جدید یک نقطه عطف مهم در همکاری قوی و مداوم بین هر دو شرکت در سطح جهانی است.

Azelis طیف کاملی از محصولات CP Kelco را توزیع می کند که شامل کاراگینان خاص ، صمغ زانتان ، پکتین ، صمغ ژلان ، سلولز حاصل از تخمیر و جدیدترین افزودنی فیبر مرکبات است. از 11 ژوئیه ، در هند ، آزلیس بازار مواد غذایی را پوشش می دهد. در مالزی ، غذا و C&I (مصرف کنندگان و صنایع) ؛ و در اندونزی ، علاوه بر مشارکت غذایی موجود ، آزلیس C&I را نیز پوشش خواهد داد. از اول آگوست ، Azelis بازارهای C&I در تایلند را پوشش می دهد.

همکاری CP Kelco و Azelis در آسیا و اقیانوسیه در سال 2012 با چین آغاز شد و در سال 2018 به اندونزی گسترش یافت. با بیش از 140 سال تخصص در مورد مواد تشکیل دهنده ، CP Kelco راه حل های پیشرفته غلیظ ، بافت ، معلق و تثبیت کننده را از طریق نمونه کارها از هیدروکلوئیدهای مبتنی بر طبیعت و فیبر مرکبات ارائه می دهد.

ریچارد یین ، رئیس بازرگانی ، آسیا و اقیانوسیه در CP Kelco ، اظهار داشت ، “ازلیس از طریق اتحاد بسیاری از ما ، اثبات پیروزی در ترکیب نیروها است. پوشش قابل توجه Azelis در بازار و دانش فنی برجسته ، همراه با رابطه طولانی مدت ما ، یک اتحاد کاملاً مستحکم را امکان پذیر می کنند. ما اطمینان داریم که از طریق این همکاری ، CP Kelco فرصت های جدیدی ایجاد می کند ، صمیمیت مشتری خود را افزایش می دهد و نفوذ خود را در بازار تقویت می کند. “

لوران ناتاف ، مدیر عامل و رئیس آسیا و اقیانوس آرام در Azelis ، افزود: “ما از این گسترش همکاری خود بسیار خوشحالیم ، این اعتماد بزرگ و اعتماد به نفس مدیر ارشد CP Kelco را به ما می رساند. دامنه محصولات آنها علاوه بر قابل توجهی در سبد محصولات ما در هند ، مالزی ، اندونزی و تایلند است و به ما امکان دسترسی به راه حل های پیشرفته از یک تولید کننده برجسته و مشهور را می دهد. ما از روابط قوی خود با CP Kelco و تخصص مواد تشکیل دهنده خود که در طول سالها در Azelis ، به ویژه در چین و اندونزی ساخته شده است ، استفاده خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که از تیم های آزمایشگاه فروش فنی و کاربردی سریع استفاده می شود. هدف ما این است که بتوانیم از همان ابتدا بهترین خدمات را به مشتریان فعلی و جدید ارائه دهیم و در عین حال پیچیدگی CP Kelco را کاهش دهیم. “

آزلیس رشد چشمگیری در آسیا و اقیانوسیه داشته و حضور خود را از سه کشور در سال 2012 به 12 کشور امروز گسترش داده است. این شرکت تلاش می کند تا بهترین محصولات و ایده ها را گرد هم آورد تا راه حل های ابتکاری را با شرکای خود تدوین کند و در عین حال از شبکه خود با بیش از 20 آزمایشگاه کاربردی اختصاصی در منطقه استفاده کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>