آری با رویکرد کل نگرانه به موهای خاکستری پرداخت

امروز آری ، مارک جدیدی برای مراقبت از مو ، برای رفع مشکل قدیمی قفل های خاکستری ، به بازار عرضه می شود. اما این مارک جدید – که توسط آلیسون کنراد ، رئیس سابق Blushington و مدل مو جی اسمال ، بنیانگذار شده است – بدون رنگ مو به حل این مسئله می پردازد.

در عوض ، آری یک مکمل انحصاری در انتظار ثبت اختراع به نام نه امروز ، خاکستری را ارائه می دهد. مدیران شرکت می گویند این اولین مکمل موجود در بازار است که برای کاهش سرعت ریزش رنگ مو طراحی شده و از تولید سالم ملانین با مهندسی معکوس آنچه در بدن قبل از کند شدن تولید رنگ مو اتفاق می افتد ، پشتیبانی می کند.

این فرمول توسط اسمال و آلیسون گالو ، مهندس پیشرو شیمیایی آموزش دیده MIT تهیه شده است ، حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی و یک گیاه شرقی ، FoTi است که به دلیل قدرت ضد پیری برای به تأخیر انداختن شروع موهای خاکستری در سطح سلول شناخته شده است. این مکمل همچنین از طریق موهای ضخیم ، پر ، نرم و سالم مفید است.

به گفته آری ، بیش از 50٪ از مردم در 50 سالگی 50٪ موی خاکستری دارند و بسیاری از آنها اولین موهای خاکستری خود را در 20 و 30 سالگی مشاهده می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>