آرایش Plumper Lipgloss Heat Lips Gloss Bloss Heat Gloss

محصولات آرایشی و بهداشتی لب در سال گذشته سخت ترین رده در صنعت زیبایی بود ، اما داده های جدید نشان می دهد که این محصول به سمت بازگشت دوباره است. Trendalytics رشد جستجوی سه رقمی را در چندین جستجو در اطراف لوازم آرایشی لب نشان می دهد ، که این شرکت به دلیل تغییر دستورالعمل CDC در مورد استفاده از ماسک است.

Fenty Beauty با گسترش خط به بمب های محبوب Gloss خود برای تابستان بازگشته است. جدید Gloss Bomb Heat Universal Lip Luminizer + Plumper یک براق کننده و براق کننده لب رایگان و براق کننده لب است که یک رنگ قرمز و کاملاً ملایم ایجاد می کند ، و احساس ملایم تیتراسیون و گرم شدن آن باعث لب پرتر شدن لب می شود.

به گفته این شرکت ، Gloss Bomb Heat ترکیبی از مواد از جمله روغن ریشه زنجبیل و عصاره میوه فلفل دلمه ای (فلفل) است که برای ارائه غلیظ غلیظ غیرقابل انکار طراحی شده است. کره روغن غنی و لبهای ویتامین E و رطوبت را قفل می کند تا درخششی شدید به ظاهر مرطوب داشته باشد. فرمول غیر چسبنده همچنین دارای رایحه سبک هلو-وانیل مورد علاقه فرقه Fenti Beauty است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>